Praktijken

Hieronder vindt u overzicht van de praktijken die zijn aangesloten bij Tandartsenpost Venlo.

 

Kies Mondzorg Blerick
Lambertusplein 47
5921 JK Venlo-Blerick
077-3820110
blerick@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Drie Decembersingel
Drie Decembersingel 38
5922 BD Venlo-Blerick
077-3875755
tp3ds@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Tegelen
Industriestraat 79
5931 PH Tegelen
077-3733010
tegelen@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Belfeld
Stevensplein 4
5951 DV Belfeld
077-38510030
belfeld@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Reuver
Het Vloot 1
5953 DX Reuver
077-4743395
reuver@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Herten
Jo Calsstraat 130
6049 HW Herten
0475-332944
herten@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Panningen
Schoolstraat 19 F
5981 NH Panningen
077-3077165
panningen@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Kliniek Panningen
Steenbakkersstraat 12
5981 WT Panningen
077-3066340
kliniekpanningen@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Meijel
Raadhuisplein 10
5768 AR Meijel
077-4662385
meijel@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Velden
Kloosterstraat 10
5941 ET Velden
077-4722486
velden@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Arcen
Maasstraat 36 A
5944 CD Arcen
077-4732313
arcen@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Bergen
Jeroen Boschstraat 10
5854 CZ Bergen
0485-341383
bergen@kiesmondzorg.nl
Kies Mondzorg Orthodontie
Lambertusplein 48
5921 JK Venlo-Blerick
077-3989191
ortho@kiesmondzorg.nl
Tandartspraktijk Tandfijn
Tiendstraat 2
5921 EV Venlo-Blerick
077-3981832
info@tandfijn.nl
Centrum Mondzorg Deurne
Stationsstraat 51
5751 HB Deurne
0493 315 332
Deurne@centrum-mondzorg.nl
Centrum Mondzorg Venray
Paterstraat 16
5801 AV Venray
0478 514468
Venray@centrum-mondzorg.nl
Tandartspraktijk Verhaegh
Rijksweg Noord 42 6071 KW Swalmen
0475-501530
fl.verhaegh@hetnet.nl
Tandvisie
Bredeweg 239 -E
6043 GA Roermond
0475-227099
info@tandvisie.nl

Patiënten die zijn ingeschreven in een andere praktijk dan hierboven genoemd kunnen zich in verbinding stellen met de dienstdoende tandarts van de tandartsenkringen in de regio.

Tandartsenkring Venlo e.o.                   tel. 06-27001727
Tandartsenkring Roermond                  tel. 06-55753796

Patiënten van de tandartsenkringen Horst-Sevenum, Midden- Limburg West Maas en Land van Cuijk:
via het antwoordapparaat van uw eigen tandarts verneemt u het telefoonnummer van de dienstdoende tandarts.